[Nezaradené témy]
 #245679  od Mahtiel
 před 7 lety
Jestli funguje MB 2 stejně jako MB 1S, tak ti po deseti minutách už nevibruje, pokud se opravdu hýbáš. Zkus zítra vstát a vyzkoušet to, uvidíš ;) Dneska manžela iritovalo, že náramek vibroval několikrát po sobě, páč jsem se neměla z postele :D
 #245753  od Vitezslav2
 před 7 lety
Tak dneska jsem vyskočil hned a už to podruhé nevibrovalo :-). Díky za tip. Teď už jen to ID volajícího a je to dokonalí :-).
 #245765  od gonzo
 před 7 lety
Pouzivam i tools & miband a ke kazdemu kontaktu jde pridelit i ikonka. Je jich jen par, ale jako alternativa ID lze pouzivat.

~ Redmi Note 2 ~
Obrázek
 #246614  od j.jusko
 před 7 lety
Na markete je zaujimava aplikacia na ovladanie hudby alebo prijatie odmietnutie hovoru pomocou miband 2 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #246668  od dudilek
 před 7 lety
diky za dobry tip, autor ma v ponuke aj aplikaciu na smart alarm...
 #246681  od wentink
 před 7 lety
Zdravím, Mi Band 2 mám 2 den a co se týče krokoměru, XMB 2 mi ukazuje 6.814 a aplikace MiFit po spuštění na hlavní obrazovce ukazuje 6.814 kroků, když kouknu na historii, ukazuje se mi hodnota 4.633. O půlnoci se krokoměr sám vynuloval.
Edit: V grafu po najetí ukazuje správné časové useky. Ale celkové kroky ukazuje míň, tedy 4.633

Edit 2: Mám Zenfone 2 ze551ML, Android 5.0, aktualizoval jsem poslední FW na MB2.

Obrázek

Obrázek
 #247133  od Vitezslav2
 před 7 lety
Chtěl bych ještě poradit ohledně MiBand 2. Stává se mi,že přestává fungovat to dotikové tlačítko. Zapnou se jen hodiny a dál už nic. Ať zkouším jaký koli prst. Pak nechám displej zhasnout a pak to zase jde. Někdy ráno nejde ani vypnout vybrační budík. Je to na reklamaci?Nebo je to normálni?Děkuji za informaci.
 #247156  od FlugzeugSK
 před 7 lety
skuste stiahnu MiFit 2.2.0 ktora vysla dnes a obsahuje aj novy fw pre MB2.
okrem mnozstva vylepseni ako novy format zobrazenia casu aj s datumom, vyrazne spresnili meranie a mne zobrazuje v historii rovnake kroky ako v sumarnej obrazovke...
jedine minus je, ze verzia mimo google play nevie sync s google fit.

Obrázek

Odoslané z MI NOTE Pro pomocou Tapatalku
 #247157  od wentink
 před 7 lety
Aktualizovano jak FW Mi Band tak MiFit. Kdybys nenapsal a nedal fotku těch hodin, tak jsem to přehlédl [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Správné zobrazování kroků v historii ověřím zítra.
 #247158  od FlugzeugSK
 před 7 lety
no treba vzdy pockat kym sa zosynchronizuje na 100% lebo pocet krokov ti sice zobrazi hned, ale potom nacitava zvysne data ako detaily o chodzi a spanku...

Odoslané z MI NOTE Pro pomocou Tapatalku
 #247186  od wentink
 před 7 lety
Update FW i aplikace ukazuje již správné hodnoty kroků, kalorií a km.
Vodotěsnost taktéž vyzkoušená ve sprše a v řece . Vše je v pořádku.
 #247189  od Vitezslav2
 před 7 lety
Me se v Obchodu verzs 2.2 neukazuje Jinak a jak funguje vam ten dotik?Nevim jestli mam reklamovat,nebo to vyresi nejakej update.Moc díky.
 #247190  od FlugzeugSK
 před 7 lety
v google play je vzdy starsia verzia a trosku osekana oproti cinskej. treba hladat inde. dotyk nefunguje ked mas mokre alebo spinave ruky pripadne naramok.. a naopak pri dotyku s vodou sa zapina sam. inak s nim nemam problem.

Odoslané z MI NOTE Pro pomocou Tapatalku
 #247192  od Ja_som
 před 7 lety
Vitezslav, v Obchode Play je verzia podporujúca Google Fit, v Mi Store je verzia podporujúca behanie, tá je vždy novšia...
Verzie z Mi Store nájdeš a tu:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
wentink se to líbí
 #247207  od vladas6274
 před 7 lety
Proč k sakru není verze, která podporuje oboje?

Odesláno z mého LG-H960 pomocí Tapatalk
 #247209  od mrpedro
 před 7 lety
Protože Číňan :-)

Odeslano z Note4G
 #247212  od FlugzeugSK
 před 7 lety
pre xiaomi je a este nejaky cas bude hlavny trh cina. preto je to ako to je a preto vyvijaju prioritne pre cinu.

Odoslané z MI NOTE Pro pomocou Tapatalku
 #247232  od wentink
 před 7 lety
Nepodporování Google Fit je škoda. Každopádně s verzí v Google play se data přenášejí špatně do Google Fit (krokoměr, kalorie, km).

Edit: Tak jsem to asi zakřikl. Na chvíli jsem vypl BT a opet rozdil na hlavní obrazovce a historii.
Obrázek
Obrázek

Přeci vypnuté BT nemůže mít takový vliv...? Pokud do půlnoci na mobilu zapnu BT a provedu v apk synchronizaci, tak by data mela na hlavní obrazovce a v historii být stejná, ne?
 #248443  od Ted
 před 7 lety
gonzo píše:Muzes prosim te napsat az ti prijde? Ja ho chtel taky z GB, ale trochu jse se obaval delsiho shippingu a proto jsem vymeknul, hrisne priplatil a objednal z CZ..... Napis prosim te at me to muze kakat* jeste vice:-D

~ Redmi Note 2 ~
Tak až dnes dorazil

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #248467  od riman22
 před 7 lety
Riešili to aj na anglickom fóre len bez výsledku

Odoslané z MI 4S pomocou Tapatalku
 #248475  od wentink
 před 7 lety
Jo jo, je to nějaká chyba aplikace, protože ro do historie připisuje s 1 až 2 hodinovým rozdílem.
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat