[ido, ido_xhdpi]
 #246652  od Jerwin
 před 7 lety
Ahoj,

telefon jsem mel v nabijecce caca s 5% baterie. Dal jsem reboot systému, telefon zhasl a již nejeví známky života. Při připojení nabíjení nesvítí LED a nevím co bych měl dalšího zkoušet. Reklamace? Tento den dostala baterka celkem záhul, ale mám ho doma krátce, zhruba 2 měsíce a nemohl jsem si ho vynachválit. Mám v telefonu osobní i pracovní data, nerad pouštím mobil z ruky do servisu. Má telefon nějakou tepelnou ochranu? Mohl fakt shořet? Možná se do zítra umoudří? Má někdo zkušenosti s něčím podobným? :)

děkuji
 #246664  od Jerwin
 před 7 lety
muzu prevazat tlacitko zmacknuty ducktapem nebo tak neco, ale prijde mi to jako drastarna... zkousel jsem 2 minuty, nebo i zl powe a +volume a nic... Tobe to pomohlo?
 #246676  od mrpedro
 před 7 lety
Pokud se podbila baterka, zkus připojit na USB počítače (ma pomalý proud) a průběžně zkoušet zapínat. Několikrát mi to pomohlo u zařízení děti, které jedou většinou baterii nadoraz.

Odeslano z Note4G
 #248511  od mikega
 před 7 lety
Měl jsem právě podobný problém, po restartu telefon vůbec nereagoval a nešel zapnout, pouze červeně blikal. Nabitý byl na cca 15%. Taky pomohlo držet na cca 10 s všechna tři tlačítka.
 #252705  od Losik
 před 7 lety
Zdravím, na bráchovým redmi 3 nejde vůbec nic... telefon na nic nereaguje... prej si aktualizoval instagram a pak mu zkapal nefunguji ani triky s dlouhym drzenim vsech tlacitek. Mate s tim jeste nekdo zkusenost ?
 #271847  od kaja.k
 před 7 lety
Ahoj,
Redmi 3 chtěl, abych ho aktualizovala, tak jsem to udělala.. A už nechce naběhnout.. Zapnou jde, nabíhá.. a pak jen černá obrazovka.. Jde restartovat i vypnout, ale to je vše.. Předem děkuji za rady.. :-)
 #271849  od mirotaso
 před 7 lety
na co ti je rada, je ich tu milion, ani jednu si si zrejme neprecitala, vcera a dnes je toho bolo plne forum, vadna aktualizacia global verzie ... su dve moznosti Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat