[MTK=hennessy, PRO=kenzo]
 #243488  od Matoo
 před 7 lety
Zdravim, neviete kedy bude dostupne MIUI 8 Via OTA na Redmi Note 3 Pro? Myslim tym cinsku ROM, nie tu od vas. :) Dakujem za odpovede. :)
 #243506  od Ted
 před 7 lety
Pokud máš Origo china, tak by měly chodit. Dev týdně, stable nepravidelně

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #245077  od Matoo
 před 7 lety
MIUI 8 mi už včera prišlo a ja som úspešne aktualizoval. :) Trošku ma, ale, zaskočilo, že nieje postavené na Androide 6... Myslel som si, že s MIUI 8 dostanem aj Marshmallow, no asi som sa mýlil. :( Nevadí... Vie niekto, kedy (a či) dostane Marshmallow? :)
 #245084  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
Ohledne android M je tu hodne spekulací .Xiaomi nezveřejnilo seznam zařízení, která oficiálně dostanou android M. Ale nemyslím si, že by android M byla nějaká výhra, když oprávnění mohu spravovat i na 5.1.1 (MIUI) a telefon vydrží na nabití strašně dlouho. Samozřejmě by se mi android M líbil (zvykl jsem si na custom ROm na ZenFone 5) ale pokud bude stabilní 5.1.1 jako doposud, oželím ho.
 #245224  od Matoo
 před 7 lety
Teraz sa mi vyskytol problém... Nefungujúci obchod Play. Vypíše hlášku "Authentication is required. You need to sign into your Google Account." Ale ja som prihlásený na svojom Google účte, Gmail, YT a Google+ mi ďalej normálne fungujú, ale GP už nie. Keď ťuknem na "Retry", vypíše mi to znova... Nevie niekto, čo s tým?
 #245229  od Matoo
 před 7 lety
Dobre, už funguje. Preinštaloval som GP a znova som sa prihlásil na Google účet. :)
 #245381  od Matoo
 před 7 lety
Nuz, dnes to prestalo fungovat znova... Nevie niekto, co s tym? Pokusal som sa znova opakovat vsetko, ale stale len vypisuje tu varovnu hlasku...
 #245397  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
zkus smazat ucty google a pridat je znova. toto mi vzdy pomohlo na asusu. Případně pokud máš china ROM, zkus přeflashovat na global.u té mi to nedělá(používám MIUI 8 global beta 6.8.18-je plně v češtině)
 #245402  od Matoo
 před 7 lety
Google ucty som zmazal a pridal znovu zhruba dvadsat krat, vzdy to pomohlo len na chvilku, resp. niekedy vobec. Nemam ani ponatia ako sa flashuju ROM-ky ani nemam v okoli nikoho, kto to vie. :D Este minuly tyzden mi to fungovalo bez problemov, netusim co s tym je...
 #245411  od BlueSeven
 před 7 lety
Smaž mezipaměť u Obchod Google play a Služby Google play a pak se znovu prihlaš
 #245433  od Matoo
 před 7 lety
Vymazal som medzipamat. Teraz sa uz ani k uctu neviem prihlasit, lebo je vraj problem s komunikaciou so servermi Google... Uz si fakt neviem rady, nieco podobne sa dialo, ked som si telefon kupil. Ani za boha nechcel prijat Google ucet a ked ho prijal, aplikacie od Googlu sa spravali podobne ako teraz.
 #245455  od Matoo
 před 7 lety
Mam tam MIUI 8.0.2. China ROM. Kupovane na XiaomiForSale. :) To by mali byt, tusim, originalne ROM-ky, nie?
 #245500  od Matoo
 před 7 lety
Ako som uz uvadzal vyssie, ja to urobit neviem a neviem o nikom v okoli, kto by to vedel spravit. :(
 #245514  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
Návody tu již jsou, ale pokud preferuješ video návod, tak zde. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Musíš jen stáhnou ROM pro svůj model-Pokud máš opravdu PRO verzi (Snapdragon a microSD kartu) bude to ta jak ukazoval ve videu.

Jen předem upozorňuji, že nenesu odpovědnost za případné bricknuté zařízení.

Případně pokud se na to necítíš, zkus se pohádat z prodejcem, že ti nedodal telefon se systémem s lokalizací pro tvůj jazyk. Pokud tam máš opravdu čínskou ROM a je to solidní prodejce, mohl by jsi uspět.
 #245670  od patres22
 před 7 lety
Dotaz.

ted jsem update na MIUI 8 stable china.

jak dostanu GLOBAL verzi do telefonu?

kdyz nahraju do mobilu a dam update a vybrat zip tak napise ze to nejde.

stazeno na en.miui.com

a kdyz pres miflash tak me to piše tuto chybu : error a ze to nemuze najit soubor Flash all except storage.bat

kdyz v ty slozce je.

mam nejnovejsi verzi miflash

a telefon je zaplen usb debbut v deleoper. a telefon ve fastboot obrazku.
 #245711  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
Nejsem v tom nejaky odbornik, ale stahl jsi verzi pro tvuj typ telefonu? (MTK/Snapdragon)
Případně máš povolené OEM unlock v developer options a USB debuging?
 #245747  od patres22
 před 7 lety
verzi mam spravnou. unlock na org verze stable z en.miui.com nemusi prý být. a usb debunding je zaplej.
 #245751  od pljK_
 před 7 lety
Ahoj,

staci ist do nastaveni - presmissions - autostart a nastavit na autostart: Google - Acount Manager, Play services, Play store, Services Framework a resetovat telefon :)

P.
 #245797  od drich
 před 7 lety
patres22 píše:Dotaz.

ted jsem update na MIUI 8 stable china.

jak dostanu GLOBAL verzi do telefonu?

kdyz nahraju do mobilu a dam update a vybrat zip tak napise ze to nejde.

stazeno na en.miui.com

a kdyz pres miflash tak me to piše tuto chybu : error a ze to nemuze najit soubor Flash all except storage.bat

kdyz v ty slozce je.

mam nejnovejsi verzi miflash

a telefon je zaplen usb debbut v deleoper. a telefon ve fastboot obrazku.
Pokud to tam chceš dát přes MiFlash, je potřeba přejít z fastboot do edl režimu, displej svítí černě a bliká červená led. Když najdeš nějaké příspěvky ode mě,najdes i odkaz na postup.Pokud ne,tak napiš pošlu ti to večer z PC.

Odesláno z RN3 Pro
 #245798  od drich
 před 7 lety
patres22 píše:Dotaz.

ted jsem update na MIUI 8 stable china.

jak dostanu GLOBAL verzi do telefonu?

kdyz nahraju do mobilu a dam update a vybrat zip tak napise ze to nejde.

stazeno na en.miui.com

a kdyz pres miflash tak me to piše tuto chybu : error a ze to nemuze najit soubor Flash all except storage.bat

kdyz v ty slozce je.

mam nejnovejsi verzi miflash

a telefon je zaplen usb debbut v deleoper. a telefon ve fastboot obrazku.
Pokud to tam chceš dát přes MiFlash, je potřeba přejít z fastboot do edl režimu, displej svítí černě a bliká červená led. Když najdeš nějaké příspěvky ode mě,najdes i odkaz na postup.Pokud ne,tak napiš pošlu ti to večer z PC.

Odesláno z RN3 Pro
 #246013  od Bando
 před 7 lety
Prajem pevne nervy lebo mne to tiez nechce nic stiahnut z playstore a to na kazdej romke co som skusil na redmi 3

Sent from my PLK-L01 using Tapatalk

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat