[1GB RAM=HM2014811, 2GB RAM=HM2014813]
 #242621  od vercash
 před 7 lety
Dobrý den, přestal mi fungovat mikrofon, při volání mě ostatní téměř neslyší, při nahrávání záznamu je také slabý hlas, volání přes aplikace skype, viber, hlasitý odposlech tak též. Jediné, kde mikrofon funguje v pořádku je nahrávání videa přes fotoaparát. Mikrofon jsem čistila, zkoušela jsem sluchátka, ale žádný výsledek. Kdyby mi nešel hlas (mikrofon) v pořádku u videí, předpokládala bych, že je to na výměnu mikrofonu. Prosím o radu, zda lze s mikrofonem ještě něco provést, kromě výměny. Děkuji. Veronika
 #242951  od rasto9966
 před 7 lety
To vyzera na neaku softverovu chybu, treba si porobyt zalohy a potom zacat skusat neake starsie verziu miui na ktorej to neroby, ale mozno by stacil aj factory reset...
 #258747  od honza.foxxyk
 před 7 lety
Mam stejnej problém, čistil jsem mikrofon kompresorem a od té doby nejde, zkoušel jsem v nastavení všechno, komplet přeinstalace rom. Zjistil jsem, nebo alespoň mám pocit, že při nahrávání videa bere zvuk odněkud zezadu, jako kdyby z repracku. Kdyby někdo na něco přišel, pripadne nalezl řešení, dejte vědět

Odesláno z mého 2014813 pomocí Tapatalk
 #258863  od jenicekk
 před 7 lety
Video nahrává zvuk díky jinému mikraku, proto je tam zvuk ok. Při volání používá dolní mikro. Známý měl stejný problém a měl nějakou limonádou zalepeny mikrak. Po rozdělení, vyčištění vše ok.

Odesláno z mého MI 5s pomocí Tapatalk
 #259115  od karrak
 před 7 lety
Dobrý den,
zlobí mi mikrofon při telefonování nejsem skoro slyšet. Když to nahraju tak protistrana je krásně hlasitá a já skoro šeptám. Už se to stalo jednou, to jsem vypnul a zapnul telefon a došlo ke spravení. Ted ale vypnutí a zapnutí nefunguje. Někde jsem četl, že se jedná o SW chybu kdy telefon uměle potlačuje šum pomocí druhého mikrofonu a chybně také hovor. Prosím o radu.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat